Царичанський район, Дніпропетровська область

Конкурс на заняття вакантної посади

Виконавчий комітет Ляшківської сільської ради відповідно до Закону України    «Про освіту» оголошує конкурс на заняття  вакантної посади директора  комунального закладу «Ляшківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ляшківської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області» .

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, що відповідають наступним вимогам:

• мають повну вищу педагогічну  освіту за освітньо–кваліфікаційним рівнем  спеціаліста або магістра;
  • мають стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
  • знання законодавчих та нормативних актів;
  • вільно володіють державною мовою;
  • досконало володіють комп’ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім'я голови конкурсної комісії виконкому сільської ради такі документи: заяву про участь у конкурсі, особову картку (форма П-2 ДС) з додатками, дві фотокартки розміром 4*6 см, копії документів про освіту, копію паспорта, копію військового квитка (для військовозобов'язаних),посвідчення про вільне володіння державною мовою, декларацію особи уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування, у порядку передбаченим Законом України  «Про запобігання корупції».

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Довідки за тел. 099-05-78-556 Шарівська Наталія Павлівна.