Царичанський район, Дніпропетровська область

В Ляшківській ОТГ розпочато надання адміністративних послуг з державної реєстрації прав на нерухоме майно

Державну реєстрацію прав  на  нерухоме  майно безпосередньо здійснює державний реєстратор  виконавчого комітету Ляшківської  сільської  ради — Бойко Наталія Григорівна. Спектр послуг з  державної реєстрації широкий, зокрема здійснюється реєстрація:

- права власності  на  земельні ділянки та  житлові  будинки (в  тому  числі й  за рішенням суду);

- оренди;

- інших  речових прав (емфітевзисів, сервітутів);

- змін в  зареєстрованих правах.

Крім того  здійснюється відкриття, закриття розділів в  Державному реєстрі речових прав  на нерухоме  майно  та інші реєстраційні послуги. Необхідно відмітити, що послуги з державної реєстрації прав на  нерухоме  майно надаються не  лише  в  межах Ляшківської ОТГ, а й у  межах всього Царичанського району та  області.

Ляшківська об`єднана територіальна громада запрошує всіх до  співпраці!