Дніпропетровська область, Царичанський район

Конкурс на заняття вакантної посади

Дата: 15.06.2018 08:49
Кількість переглядів: 11

Виконавчий комітет Ляшківської сільської ради відповідно до Закону України    «Про освіту» оголошує конкурс на заняття  вакантної посади директора  комунального закладу «Ляшківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ляшківської сільської ради Царичанського району Дніпропетровської області» .

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, що відповідають наступним вимогам:

• мають повну вищу педагогічну  освіту за освітньо–кваліфікаційним рівнем  спеціаліста або магістра;
  • мають стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
  • знання законодавчих та нормативних актів;
  • вільно володіють державною мовою;
  • досконало володіють комп’ютером.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім'я голови конкурсної комісії виконкому сільської ради такі документи: заяву про участь у конкурсі, особову картку (форма П-2 ДС) з додатками, дві фотокартки розміром 4*6 см, копії документів про освіту, копію паспорта, копію військового квитка (для військовозобов'язаних),посвідчення про вільне володіння державною мовою, декларацію особи уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування, у порядку передбаченим Законом України  «Про запобігання корупції».

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Довідки за тел. 099-05-78-556 Шарівська Наталія Павлівна.